Restauracja

W stylowych i ciepłych wnętrzach naszej restauracji serwujemy dla Państwa dania zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Zapraszamy na  wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór w ogrodzie przy lampce wina. 

Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Głównie serwujemy potrawy oparte na kuchni polskiej,  a dla osób które nie jedzą mięs proponujemy liczne dania wegetariańskie, rybne i sałatki.  Do dań obiadowych oferujemy bogaty bukiet win ze wszystkich rejonów świata. Na deser polecamy ciasta własnego wypieku.

Sala restauracyjna to największa sala Motelu Łużyckiego. Znajduje się w niej część restauracyjna oraz recepcja połączona z barem.

To tutaj najczęściej wydawane są posiłki dla naszych gości hotelowych oraz osób korzystających tylko z restauracji.

Dla klientów indywidualnych mamy doskonałą cenowo ofertę dań z karty. Ceny cateringu i obsługi dla grup są uzgadniane indywidualnie w zależności od potrzeb.

Na sali możliwe jest serwowanie potraw dla 110 osób, co wraz z 65 osobami z przyległych sal kominkowej i barkowej daje nam możliwość obsługi imprez do około 175 osób. W tej konfiguracji oferujemy również miejsce do tańczenia.

Przy szkoleniach w klasycznym ustawieniu stołów możemy obsłużyć na sali restauracyjnej nawet 150 miejsc. Możliwy jest także podział sali na mniejsze stoły ustawione wyspowo.

Nasza restauracja to doskonały wybór na duże wesela, komunie, szkolenia, obiad w gronie rodzinnym czy kolację we dwoje.

Zapraszamy od obejrzenia materiału z wydarzenia, które odbyło się w sali restauracyjnej.


 


Galeria zdjęć - RestauracjaW powyższej galerii umieszczone sa wybrane zdjęcia. O ile chcesz, aby zdjęcia z Twojego pobytu u nas zostały opublikowane na stronie daj nam o tym znać. Chętnie utworzymy osobną galerię lub dołączymy Twoje fotografie do odpowiedniego albumu. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami z pobytu u nas i przesyłania referencji.