Sala konferencyjna

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów udostępniamy Państwu klimatyzowaną, znakomicie przystosowaną do organizacji imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych salę konferencyjną.

Cena za wynajem sali to 100 pln netto za pierwsza godzinę i 55 pln netto za każdą następną. W tej cenie udostępniamy projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie. Na sali jest dostęp do internetu (własny Hot Spot).

Stoły na sali moga byc ustawiane w układzie L-shape, U-shape lub wyspowo. W zależności od ustawienia stołów sala ma do 80 miejsc siedzących.


Zapewniamy obsługę gastronomiczną dostosowana do potrzeb:
– bufet z napojami lub napoje na stołach,
– drobne przekąski,
– przerwy kawowe,
– szwedzki stół,
– obiady,
– kolacje.

Sala posiada osobne wejście, szatnie, toalety, klimatyzację. Odbywają się w niej również wesela, poprawiny, komunie, etc.

Na życzenie przygotowujemy specjalne menu dostosowane do Państwa wymagań. Dla grup, które szukają kompleksowej oferty zorganizujemy dodatkowe atrakcje wg zapotrzebowania.

Referencje:
Roben, Zepter, UM Lubań, UG Lubań, Starostwo Powiatowe w Lubaniu,

Galeria zdjęć - Sala konferencyjnaW powyższej galerii umieszczone sa wybrane zdjęcia. O ile chcesz, aby zdjęcia z Twojego pobytu u nas zostały opublikowane na stronie daj nam o tym znać. Chętnie utworzymy osobną galerię lub dołączymy Twoje fotografie do odpowiedniego albumu. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami z pobytu u nas i przesyłania referencji.